Як готують суші в різних країнах світу

Як готують суші в різних країнах світу

Зміст:

 

Суші, роли беруть свій початок з Японії, де зпочатку вони були представлені не окремою стравою, а способом зберігання риби, яку ловили у великій кількості і були проблеми з тим, як правильно та якісно її зберігати. Далі суші почали готувати в інших країнах, більш того, є такі види, які були винайдені, здобули поширення не з Японії, наприклад, суші Каліфорнія, але стали дуже популярними.

 

Каліфорнія

Жителі Канади, Америки раніше навіть не мали уяви, що собою представляє японська кухня, зовнішній вигляд норі не викликав довіри, як і перспектива їсти сиру рибу. Однак один японський кухар, котрий працював в барі в Каліфорнії, був налаштований більш рішуче, він пішов на хитрість – замість риби він спочатку використовує м’ясо краба, а роли робить абсолютно навпаки – рис зовні, а норі зсередини, ховаючи його. У такому вигляді суші набирають популярності серед клієнтів бару, а потім и по всій країні. Таким чином саме у Каліфорнії почали готувати популярні суші «Каліфорнія», яким дали саме таку назву.

 

Філадельфія

Тепер звернемо увагу на роли Філадельфія – це також американський різновид японської страви. Його основна особливість складається з того, що рол виглядає навпаки, з рисом зовні, а в склад начинки входить вершковий сир – ніжний, легкий, який придає страві неймовірний смак. Суші Філадельфія винайшов американський кухар, на сьогоднішній день, вони популярні та поширені по всьому світу.

З’явилися роли Філадельфія декілька десятиліть тому,  коли японська кухня росла і набирала популярності. Творець цього виду ролів запозичив поєднання лосося з вершковим сиром з класичної рецептури бейглів, обігравши основні інгредієнти рисом та водоростями. Як результат – неперевершене поєднання складових, яке одразу привело японців у жах, але потім вони також розсмакували істинний смак.

Бразилія

Цікаві суші готують у Бразилії, підходячи до цієї справи зі всією відповідальністю, обізнаністю. Начинка в них може бути найрізноманітнішою, а саме морепродукти, риба, овочі та фрукти, незмінним остається норі та рис. В закладах рис готують більш прісним, не приправляючи майже, таким чином, роблячи акцент на смак інших складових, виділяючи саме його.

 

Япония

Звертаючи увагу на те, що більшість суші походять саме з Японії, це країна – засновник смачних та вишуканих суші. Не секрет, що деякі страви трохи змінювали, щоб вони прийшлися до смаку в інших країнах, але це не зробило їх гіршими або менш смачними. В Японії подають лише суші, це рисовий кружечок, зверху котрого кладуть шматочок свіжої або солоної риби. У нас суші подають с васабі, імбиром, соєвим соусом. В Японії ж, васабі кладуть в середину кожної суші. Окремої уваги заслуговують японські супи, які прекрасно смакують по всьому світі.

Україна

В Україні, суші, роли мають велике поширення, ці страви популярні, їх часто замовляють в закладах та службах доставки. За смаком, суші та роли схожі на ті, що популярні і в інших країнах. Але кожен кухар вносить свою родзинку в кожну страву, і роли не виключення – мова йде про цікаві та смачні соуси, різноманітні доповнення, заміну інгредієнтів, завдяки чому виходять все нові страви. Безперечно, за основу беруть традиційні рецептури, поєднання смаків та інгредієнтів, додаючи окремі елементи.

Наш суші бар в Полтаві пропонує спробувати смачні та різноманітні роли, цікаві страви, незвичайні поєднання окремих інгредієнтів. Ми беремо за основу традиційні рецепти та складові, але в деяких випадках додаємо авторські зміни. Завдяки цьому ви куштуєте неперевершений та ніжний смак ролів.

На нашому сайті ви зможете замовити суші та насолоджуватися їх яскравим, витонченим смаком. Крім того, представлені інші смачні пропозиції японської кухні, котрі обов’язково прийдуться до смаку.

Розповісти друзям: