За 64 хвилини або БЕЗКОШТОВНО

За 64 хвилини або БЕЗКОШТОВНО

Ми пишаємося своєю роботою! Для нас є справою честі зробити все, щоб Ви залишилися задоволені.

Даємо слово Kiotorich, що виконаємо Ваше замовлення вчасно! А якщо обставини змусять нас затриматися хоч на хвилину, то як вибачення від нас – сертифікат на сет ціною 200грн! Відчувайте тільки позитивні емоції при замовленні страв в Kiotorich.

Увага
Карта вибачення, не надається у випадках погіршення погодних умов (снігопаду, ожеледі, не чистих від снігу доріг), свят (чорна п’ятниця, 25, 28, 29, 30, 31 грудня, 6, 7 січня, 13, 14 лютого, 7, 8 березня), також днів офіційного карантину (локдауну). Дякуємо за розуміння!

ПРАВИЛА ЗАГАЛЬНІ (ЗАБЕРУ САМ / ДОСТАВКА)

 1. Акція “За 64 хвилин або безкоштовно” діє лише в поєднанні з акцією “Заберу сам” з 11:00 до 23:00 години. Акція не діє на замовлення в залі. Акція не комбінується з іншими діючими акціями чи пропозиціями.
 2. Акція “За 84 хвилин або безкоштовно” діє лише на доставку з 11:00 до 23:00 години. Акція не комбінується з іншими діючими акціями чи пропозиціями.
 3. Дана акція не є самостійною, а є додатком до акції “Заберу сам” та доставки. З правилами акції “Заберу сам” можете ознайомитися тут
 4. Також про умови акції Ви можете дізнатися за номером телефону (097) 755-83-83 та (066) 773-58-08
 5. Акція діє лише в закладі Kiotorich!
 6. В акції бере участь ВСЕ меню закладу, меню сайту kiotorich.com. Ми- гарантуємо Вам, за 64 хвилини видати замовлення в ресторані або за 84 хвилини зробити доставку, в іншому випадку гарантовано даруємо сертифікат на подарунковий сет, ціною 200 грн .
 7. Сертифікат діє один місяць, на сертифікаті вказана дата останнього дня використання. Отримати сет по сертифікату можете не раніше наступного дня після вручення. Сертифікат діє лише на виніс, використати сертифікат в залі (за столиком, відпочиваючи) не можливо!

ПРАВИЛА АКЦІЇ

 1. Зробіть замовлення по акції “Заберу сам” чи “Доставка” телефоном, на сайті або в залі закладу.
 2. Отримайте від оператора номер Вашого замовлення, та час коли Ви маєте забрати замовлення чи отримати його на доставку.
 3. Також на Ваш номер телефону повинно прийти смс повідомлення з номером замовлення та часом коли Ваше замовлення буде готове.
 4. Забрати своє замовлення Ви можете не раніше ніж за 10 хвилин до зазначеного оператором часу (смс).
 5. Якщо ми затримаємо видачу замовлення більше ніж на 64 хвилини в ресторані та більше ніж на 84 хвилини доставку, ми надаємо Вам БЕЗКОШТОВНО сертифікат з подарунковим сетом ціною 200 грн.
 6. Якщо Ви з якихось причин видалили повідомлення або повідомлення в іншої людини, не запам’ятали, або назвали невірний номер замовлення, який Вам говорив диспетчер – Ви не зможете отримати БЕЗКОШТОВНИЙ сертифікат на подарунковий сет.
 7. Еталонним є час закладу KiotoRich (а саме час в пост терміналі), також еталонним часом вважається час на мобільному телефоні, який синхронізується з сервісом точного часу. Не еталонним часом вважаються механічні та кварцові годинники або мобільний телефон без доступу в інтернет чи вимкненим сервісом оновлення часу з повіреним джерелом.
 8. ВВАЖАТИ ЧАС ОТРИМАННЯ ЗАМОВЛЕННЯ – коли офіціант передав пакет з вірним замовленням і чек розрахунку в руки замовнику. Розрахунок з барменом по чеку, вважати супроводом після отримання замовлення.
 9. Персонал Kiotorich не зможе видати сертифікат, якщо замовник сам запізнився (тобто прийшов пізніше зазначеного часу диспетчером +4 хвилини). Також, якщо замовник не сказав номер замовлення або сказав хибний номер персоналу Kiotorich, який при замовленні оговорює диспетчер та приходить смс з номером на вказаний номер телефону. Також персонал Kiotorich не зможе видати сертифікат, якщо Ви примусово, методом хитрощів з якихось причин не берете пакет з Вашим замовленням!
 10. Пролонгація часу на замовлення та бажання гостя автоматично виключає з участі в акції. Час визначається один раз диспетчером або Вами, на більш пізній, але тільки один раз, всі інші рази автоматично виключають Вас з участі в акції.
 11. Ви маєте можливість використати подарунковий сертифікат лише на замовлення з собою.
 12. З усіх спірних питань можете писати директору Kiotorichinfo@gmail.com з описом ситуації яка склалася і Ваш номер телефону! Ми все обов’язково вирішимо!
 13. Офіціант забув видати сертифікат? Повідомте про це директору на електронну адресу Kiotorichinfo@gmail.com !

 

Розповісти друзям: